Letné prázdniny 2017

Na letné prázdniny som sa veľmi tešil, najviac na to, že pôjdeme v auguste celá rodina na dovolenku.

Na začiatku prázdnin som chodil s otcom a dedkom často na huby. Bol som aj na tankoch v Skároši a na Dargove. Veľa som s ockom bicykloval v Košiciach. Navštívili sme aj Dolnú bránu. Stále som sa tam chcel pozrieť. V podzemí som videl staré hradby.

Boli sme aj na výlete v Maďarsku. Navštívil som aj hrad  v Sárospataku.

Stretával som sa aj s kamošmi Adamom a Sebkom. Stále bola zábava. Chystám sa aj do denného cyklotábora s kamarátom Sebkom.

Ale predtým ešte dovolenka v Turecku s babkou, dedkom, ujom Aďom, tetou Viktóriou, Markusom, Nikolkou a ockom. 2. 8. – 9. 8. 2017 – a ide sa na dovolenku. Na dovolenke bolo plno dobrého jedla. Vozili sme sa na vodnom banáne. Bola to veľmi rýchla jazda. Fotil som sa aj s papagájom, sadol mi na hlavu. Každý deň som chodil plávať do bazéna a k  moru.

Ubytovaní sme boli vo vilkách v krásnej zelenej záhrade. Celý deň aj noc nám cvrlikali cikády.

V polovici augusta som bol spolu so Sebkom v cyklistickom tábore. Hneď v prvý deň sa mi stal úraz. Pri skoku na trampolíne som si rozhrýzol jazyk. Strašne ma to bolelo. Tiež som si narazil aj zuby. Museli sme ísť k lekárovi.

Spolu s bratrancom Markom a sesternicou Nikolkou sme boli v ZOO a Dinoparku.

V polovici augusta sme boli variť guláš v parku. Spolu so Sebkom, Markusom a Nikolkou sme v parku kŕmili chlebíkom labute aj kačky.Ocko nám kúpil farebnú cukrovú vatu, od ktorej sme mali farebné jazyky.

S Adamom a našimi rodičmi sme sa vybrali na túru do Vysokých Tatier. Išli sme do strmého kopca. Videli sme krásne hory, stromy, vodopády a potoky.

Lukáš Papcún, III. A

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s